لاغری آسان با چای لاغری دکتر سینا
لاغر شدن،لاغری،لاغری شکم،لاغری پهلو
لاغری آسان با چای لاغری دکتر سینا
جمعه 19 اسفند 1390 ساعت 19:2 | بازدید : 772 | نویسنده : امین | ( نظرات )

 لاغری آسان با چای لاغری " دکتر سینا "

لاغری آسان با چای لاغری  " دکتر سینا "

دسته آرایشی بهداشتی زیردسته لوازم لاغری

مواد موثره موجود در چای دکتر سینا :
حاوی آنتی اکسیدانها-پلی فنل ها-ال تیانین و همچنین شامل انواع وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی است
با نوشیدن این چای متابولیسم سوخت چربی های بدن تسریع میشود و بدین ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمیگردد.

 


پژوهش ها نشان میدهد روزانه 3 فنجان چای لاغری میتواند تا 70 کالری انرژی ناشی از سوخت چربی ها ایجاد کند .

همچنین این چای قادر است جذب روده ای گلوکز و چربی را کاهش داده و از تجمع مواد قندی جلوگیری کند و به این وسیله منجر به کاهش وزن در فرد میشود.

نحوه مصرف این چای در بروشور آن قید شده است که همراه پکیج برایتان ارسال خواهد شد.

چای دکتر سینا هیچگونه عوارض جانبی در بر ندارد.
برای بیماران دیابتی ، چربی خون و فشار خون بالا بسیار مناسب و مفید می باشد .
نحوه مصرف این چای در بروشور آن قید شده است که همراه پکیج برایتان ارسال خواهد شد.

توضیحات بیشتر درباره چای لاغری دکتر سینا :

چای لاغری دکترسینا در حال حاضر از جمله بهترین و معروفترین لاغری
و تایید شده ترین محصولات لاغری درایران است که توانسته تمامی مدارج کسب اعتبار قانونی را در داخل و خارج از کشور کسب نماید . چای لاغری دکترسینا در شرکتی معتبر تولید میشود که تنها به کسب درآمد نمی اندیشد و بهبود کیفیت سلامتی افراد جامعه را نیز در اهم دغدغه های خود دارد . چای لاغری از نظر اطمینان درکارایی از بالاترین رتبه ها در بین تمامی محصولات داخلی و خارجی قرار دارد و چربی سوزی واقعی و مداوم
را ایجاد و واقعا از حجم و وزن توده چربی می کاهد.

 


تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد .

 

 

برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده است. پیدا کردن یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند به یک نیاز عمومی بدل شده است

 


چای طبی


لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا :


1- اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .


2- چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن لیپید ها )


3- با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .


4- چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.


5- چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش